Новини

      21 лютого на базі КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради було проведено обласне методичне об’єднання викладачів економічних дисциплін закладів вищої освіти І-ІІ р.а. міста Житомира та Житомирської області, в межах якого відбулась обласна студентська олімпіада з економічних дисциплін. Організатори заходу – викладачі циклової комісії суспільно-гуманітарних дисциплін інституту на чолі з її головою – викладачем економіки Г.В. Федорець та доцентом кафедри природничих та соціально-гуманітарних дисциплін О.В. Дмитрук.
      Відкрила засідання обласного методоб’єднання проректор з навчальної роботи інституту С.В.Гордійчук, яка привітала гостей навчального закладу та побажала учасникам олімпіади успіхів, наснаги і перемоги. Бібліограф медичного інституту О.А. Свистунович ознайомила присутніх з історією навчального закладу «Від школи фельдшерів – до медичного інституту». У межах професійного обміну досвідом навчально-методичної роботи викладачі інституту представили власні дослідження та методичні узагальнення щодо новітніх шляхів і напрямків модернізації вищої освіти. З доповідями виступили: начальник навчально-методичного відділу інституту І.І. Ліщук, яка повідомила про особливості застосування скрайбінгу як ефективного засобу візуалізації навчального матеріалу при підготовці майбутніх медичних фахівців; викладач ЦК суспільно-гуманітарних дисциплін Л.М.Баранова ознайомила колег зі специфікою використання сучасних медіа технологій у контексті модернізації вищої освіти.
      Традиційно психологи інституту Г.С. Полчанова та Л.В. Боримська залучили присутніх до інтерактивної психологічної гри «Зрозумій мене», метою якої є розвиток вербальної та невербальної комунікації викладача. Проведення подібних тренінгів від психологічної служби інституту вже стало невід’ємною складовою методичних заходів регіонального та обласного рівня. Викладачі виконували комунікативні вправи на розвиток позамовних засобів комунікації (міміки та жестів). За сприяння профспілкового комітету працівників інституту учасники тренінгу отримали сертифікати, що засвідчили підвищення рівня професійної майстерності викладачів.
      Також гості інституту ознайомилися з матеріально-технічною базою навчального закладу, отримали відповіді на питання щодо здобутків, провідних напрямків діяльності та перспектив розвитку інституту від начальника навчально-методичного відділу І.І. Ліщук і методиста інституту В.О. Коваленко.
      Підсумковим етапом професійної зустрічі стало нагородження грамотами переможців олімпіади з економічних дисциплін та підсумок щодо окреслених у виступах і панельних дискусіях питань від голови обласного методоб’єднання викладачів економічних дисциплін В.Г.Вознюк.
Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]