Новини

      7 грудня 2017 року на базі КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбулося обласне методичне об’єднання викладачів біології, хімії та екології. В рамках методичного об’єднання було проведено низку заходів, організованих викладачами природничо-математичних дисциплін: Данилюк М.С., Існюк Т.В., Пірожковою І.О., Шевчук І.В. та психологічною службою інституту. Також цього дня бібліотекар Свистулович О.А. провела екскурс в історію закладу «Від школи фельдшерів до медичного інституту», де гості ознайомилися зі шляхами розвитку КВНЗ «Житомирський медичний інститут» та пріоритетними напрямками подальшої діяльності закладу.
      До уваги членів обласного методичного об’єднання було подано відкритий інтегрований захід з біології та хімії «Сучасні хімічні косметичні засоби та їх біологічний вплив» зі студентами І-х курсів відділень «Сестринська справа», «Лікувальна справа». Метою заходу було поглиблення та розширення знань про гігієнічний та косметичний догляд за шкірою, інформування про сучасні косметичні засоби, їх види та хімічний склад, а також вплив татуювання на організм людини. Тема заходу виявилась надзвичайно актуальною та цікавою.
      Студенти продемонстрували вміння працювати в групах, розвинули навички роботи з різними джерелами інформації, а також навчились визначати проблемні питання та шукати шляхи їх вирішення.
      Виразним підсумком програми обласного методичного об’єднання викладачів біології, хімії та екології став проведений психологами інституту Боримською Л.В. та Полчановою Г.С. тренінг на тему «Мобінг як етико-психологічна проблема стосунків у колективі», в ході якого було визначено проблеми конфліктних ситуацій у колективі та методи їх подолання.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]