Новини

      28 травня 2015 року на базі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» було проведено засідання обласного методоб'єднання заступників директорів з навчальної роботи та заступників директорів з гуманітарної освіти та виховання ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації на тему: «Співпраця методичної та психологічної служб щодо управління діяльностю викладачів».
      На засіданні розглядались наступні питання:
1.«Основні напрямки діяльності закладу щодо імплементації Закону України «Про вищу освіту» ( Гордійчук С.В., проректор з навчальної роботи)
2. «Школа молодого викладача-важлива складова у становленні майбутнього професіонала» (Полчанова Г.С., психолог, викладач психології вищої категорії, викладач-методист.)
3. Конкурс педагогічної майстерності «Творчий портрет молодого викладача-2015 (Горай О.В., проректор з гуманітарної освіти, виховання та міжнародного співробітництва. Боримська Л.В., голова ЦК кураторів груп, соціальний педагог/психолог. Полчанова Г.С., психолог. Коваленко В.О., методист інституту)
      Особливу увагу було приділено організації та проведенню конкурсу педагогічної майстерності «Творчий портрет молодого викладача -2015». У ньому взяли участь чотири викладача Житомирського інституту медсестринства: Титарчук Л.П. (викладач терапії), Варич А.М. (викладач реаніматології та анестезіології), Шевчук І.В. (викладач біології та фізіології), Данилюк М.С. (викладач біології). Усі учасниці були відзначені в наступних номінаціях: «Союз теорії і практики» (Титарчук Л.П.), «Союз медицини та педагогіки» (Варич А.М.), «На шляху до наукового Олімпу» (Данилюк М.С.) та «Творчість. Креатив. Інновації» (Шевчук І.В.). Особливий приз журі - «Вперед до зірок» - вручено Данилюк Марині Сергіївні, викладачу біології, аспірантці Житомирського державного університету ім.І.Франка.
      Конкурсна програма була цікавою та змістовною.
       Представники навчальних закладів висловили слова щирої вдячності організаторам заходу та ректору інституту Шатило В.Й. за високий рівень новаторської діяльності на шляху реформування вищої освіти в Україні.
Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]