Новини

      22 травня на базі КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбулося обласне методичне об’єднання методистів закладів вищої освіти Житомирської області.
      Захід розпочався із засідання обласного методичного об’єднання, під час якого з доповідями виступили: проректор з навчальної роботи Гордійчук С.В. «Вдосконалення системи менеджменту якості освітньої діяльності в закладах вищої медичної освіти» та методист інституту Коваленко В.О. «Вдосконалення професійних компетентностей науково-педагогічного складу – один з ключових елементів системи менеджменту якості освіти». Також гості ознайомились з навчально-матеріальною базою і методичним забезпеченням освітнього процесу навчального закладу.
      У межах заходу викладачі інституту продемонстрували колегам досвід впровадження інноваційних технологій і методів викладання в простір вищої освіти: Шевчук І.В. провела майстер-клас з біології на тему «Будова статевих клітин», у ході якого було представлено особливості використання скрайбінгу як ефективної техніки візуалізації навчального матеріалу; Баранова Л.М. розповіла про використання QR-коду як інструменту модернізації освіти та ознайомила присутніх з методикою його інтеграції в освітній простір; майстер-клас викладача математики Хробуст О.В. «Систематизація і корекція компетентностей з теми «Показникова й логарифмічна функції» зосередив увагу на методиці використання кластерів з метою формування критичного мислення та математичної компетентності; Невмержицька А.Л. представила фрагмент уроку з астрономії «Сонце, його будова та джерела енергії. Активність сонця та її вплив на біосферу землі» з використанням ментальних карт.
      Підсумком роботи обласного методичного об’єднання методистів закладів вищої освіти Житомирської області стала мистецька композиція «Вишиті візерунки долі» (до Всесвітнього дня вишиванки), яку підготували викладачі філологічних дисциплін Кірячок М.В., Кирпонос О.О., Мельник А.О.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]