Новини

      27 травня 2017 року в м. Житомир на території парку «Замкова гора» відбувся профорієнтаційний інтерактивний дитячий захід «Місто професій». Це перший і єдиний на сьогодні масштабний соціальний профорієнтаційний проект в Україні, що має на меті надати можливість кожній дитині спробувати себе в багатьох професіях, побудувати державу щасливих та свідомих особистостей, які роблять свій внесок у розвиток Батьківщини, сумлінно та віддано займаючись улюбленою справою. Завдяки ігровому формату заходу діти можуть отримати максимальне розуміння значимості тієї чи іншої професії. Важливим є і те, що працівники, які представляють професії, дійсно люблять свою справу та із задоволенням демонструють її переваги, що сприяє формуванню у дітей правильного уявлення про майбутню кар’єру.
      До участі у заході долучились і представники КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради: студентки спеціальності «Медсестринство» освітнього ступеня магістр Хватова О. та Шульська Я., студенти другого курсу відділення «Стоматологія» Бітнер М., Возняк Р., представники відділення «Сестринська справа» – Білошицька А., Щербакова Д., Шевчук А., Фещенко А., а також студенти другого курсу відділення «Лікувальна справа» Трикиша О. і Беспалюк В.
      Представниками навчального закладу було проведено майстер-клас з вимірювання артеріального тиску та пульсу Також студенти інституту навчали маленьких слухачів основам догляду за порожниною рота, розігруючи цікаві казкові подорожі в країну «Зубної щітки», «Зубної пасти», «Здорової посмішки». Готуючись до зустрічі з юними гостями заходу, майбутні гігієністи зубні власноруч готували подарунки (розмальовки, календарі здоров’я тощо), розробляли пам'ятки для батьків, дітей, вчителів.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]