Новини

      У КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбувся традиційний конкурс «Творчий портрет молодого викладача – 2016», організований соціально-психологічною службою (Полчанова Г.С., Боримська Л.В.) та методичним підрозділом інституту (Коваленко В.О.). Метою такого заходу є удосконалення фахової майстерності викладача, поширення його педагогічного досвіду та забезпечення незалежної експертної оцінки педагогічної діяльності.
       Конкурс проходив уп’яте і, як завжди, вразив цікавими завданнями, а викладачі-учасники - кмітливістю та творчим підходом до своєї професії. Цьогоріч змагались за звання найкращого педагога випускники «Школи молодого викладача» Дужич Наталія Вікторівна (сестринський догляд з педіатрії), викладач української мови та літератури Горобець Леся Романівна, викладач сестринського догляду з хірургії Матердей Олена Ярославівна та Нагорна Дар?я Сергіївна (стоматологічні дисципліни).
      Конкурсанток оцінювало компетентне журі, до складу якого ввійшли викладачі-методисти, кандидати педагогічних наук та учасники конкурсу «Творчий портрет молодого викладача» попередніх років. Журі очолювала голова обкому працівників охорони здоров’я Житомирської області Супряга А.Ф., яка забезпечила матеріальну підтримку учасниць конкурсу.
       Молоді викладачі змагались у два етапи: на першому – відбулась перевірка навчально-методичного комплексу, конкурсантками проведені відкриті заняття та виховні заходи; на другому етапі у конгрес-центрі інституту учасниці презентували свій шлях до професії, проводили рекламу свого навчального предмету, вирішували педагогічні задачі. Журі було не просто обрати переможцея, адже кожен викладач, який брав участь у конкурсі, показав себе справжнім професіоналом, фанатом своєї справи та неординарною особистістю, а підтримка студентів-уболівальників підтверджувала любов та повагу до наставників.
      Конкурсантки були відзначені у таких номінаціях:
Горобець Л.Р. – «Майстер живого слова»
Дужич Н.В. - «Право бути лідером»
Матердей О.Я. – «На шляху до успіху»
Нагорна Д.С. – «Союз теорії та практики»
      Головний приз журі «Вперед до зірок» отримала викладач української мови та літератури Горобець Леся Романінвна, яка і стала переможцем конкурсу «Творчий портрет молодого викладача – 2016».

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]