Новини

      10 травня 2017 р. в Конгрес-центрі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради відділенням післядипломної освіти молодших медичних спеціалістів проведено літературно-музичне свято «Моя професія – медсестра» для слухачів курсів підвищення кваліфікації та студентів відділення «Сестринська справа», приурочене до Всесвітнього Дня медичної сестри, яке відзначається 12 травня у день народження Флоренс Найтінгейл, на честь якої це свято започатковане.
      Метою даного заходу було привернути увагу на значущість професії «медична сестра», любові до обраної професії та підкреслити авторитет і престижність спеціальності «Медсестринство», а також привітати практикуючих медичних сестер, викладачів та студентів інституту із медсестринським професійним святом.
      Розпочав свято своїм виступом Яворський П. В. – проректор з практичної роботи, д. м. н., доцент кафедри «Сестринська справа», який звернувся до практикуючих медичних сестер, що здійснюють практичну діяльність, покращуючи здоров’я населення, щоденно віддіючи їм свої знання, уміння і навички та особистісні якості уваги, співчуття, милосердя і привітав всіх присутніх із професійним святом.
      На медичну сестру покладено основні обов'язки з догляду за пацієнтами, профілактики захворювань, збереження здоров'я, реабілітації і полегшення страждань. Вона повинна бути добрим керівником (на будь-якому рівні), який володіє задатками лідера, менеджера, педагога і психолога.
      Шарлович З. П. – к. пед. н. завідувач відділення післядипломної освіти молодших медичних спеціалістів КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради акцентувала увагу слухачів курсів підвищення кваліфікації відділення післядипломної освіти молодших медичних спеціалістів, серед яких були медсестри терапевтичних, неврологічних, хірургічних, перев’язочних, травматологічних та травматолого-ортопедичних відділень і кабінетів, терапевтичних дільниць і відділень профілактики; заступники головних лікарів з медсестринства, координатори, медсестри-бакалаври, головні та старші медсестри закладів охорони здоров'я на необхідності особистісного та професійного зростання, досягнення професійної майстерності, що можливо за умови безперервної освіти впродовж життя та побажала у переддень Всесвітнього Дня медичної сестри наснаги, задоволення від професійної діяльності та постійного професійного удосконалення.
      Звертаючись до студентської молоді директор коледжу Піскарьова А.І. висловила сподівання на те, що майбутнє медсестринства в надійних руках, адже наш заклад готує фахівців високого гатунку.
      На святі із концертною програмою виступили професійні та аматорські колективи КУ «Палац культури» Житомирської міської ради: Народний аматорський вокальний ансамбль «Черемшина» (керівник Андрощук О.), Грицинюк М., вокальний колектив «Барви» (керівник Підгородецька О.), Народний аматорський ансамбль танцю «Зоряниця» (керівник Карпенко С.).Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]