Новини

      13 грудня 2018 року на базі КВНЗ «Житомирський медичний інститут» ЖОР відбувся інформаційно-просвітницький захід «Подаруй надію на життя», що мав на меті популяризацію добровільного безоплатного донорства в Україні. Організаторами заходу, що відбувся в межах педагогічної практики, були студенти 601 групи освітнього ступеня магістр Ліщук Ірина Іванівна та Мазуркевич Марія Олександрівна, а також співробітники кафедри «Сестринська справа» Хватова Ольга Олександрівна та Сегедіна Яніна Петрівна. Учасники заходу: студенти 101 групи спеціальності 223 «Медсестринство» освітнього ступеня бакалавр.
      До участі в заході був запрошений головний лікар Житомирського обласного центру крові, президент асоціації служби крові України, кандидат медичних наук Чугрієв Анатолій Миколайович, який у зверненні до студентів наголосив на тому, що сьогодні стає все більш актуальнішою потреба поповнення банку крові, а також подякував тим студентам, які беруть активну участь у благодійних акціях з донорства.
       Учасники зустрічі зосередили увагу на значенні слова «донорство», акцентували увагу на тому, як слід правильно підготуватися до здачі крові та яких рекомендацій слід дотримуватися після процедури.
       На превеликий жаль, сьогодні донорство є актуальним й у зв’язку з ситуацією, яка склалася на сході України, оскільки захисники наших кордонів при пораненнях та хірургічних втручаннях потребують переливання компонентів крові. Одним із перших волонтером та капеланом у м. Житомирі був Виноградський Андрій Данилович. Разом з усіма присутніми вшанували світлу пам'ять про героя його онуки – Розводовські Даніл, Мілана та Ілля, виконавши пісню «Мирне небо». Захід та розповіді запрошених гостей справили велике емоційне враження на присутніх. Ця зустріч ще раз привернула увагу кожного до гострих проблем сучасності, що потребують нашого втручання, осмислення та нагального вирішення спільними зусиллями.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]