Новини
На базі першого у країні Житомирського інституту медсестринства відбулася Всеукраїнська нарада керівників інститутів медсестринства, медичних та фармацевтичних коледжів і училищ, присвячена питанням реалізації Закону України «Про вищу освіту» та перебудови навчально-наукового процесу відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. № 266 «Про затвердження переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти», якою передбачено виділення у галузі знань «Охорона здоров’я» - 22 окремих освітніх та наукових спеціальностей: «Стоматологія» - 221, «Медицина» - 222, «Медсестринство» - 223, «Технології медичної діагностики та лікування» - 224, «Медична та психологічна реабілітація» - 225, «Фармація» - 226 тощо.
У роботі наради взяли участь представники Міністерства охорони здоров’я України, Житомирської обласної державної адміністрації та понад 150 керівників вищих медичних навчальних закладів, провідних фахівців медсестринської справи, науковців, що займаються проблемами вищої медсестринської освіти.
У своїй доповіді заступник голови Вченої медичної ради МОЗ України, завідувач сектору науки та інновацій Управління координації центрів реформ О. Волосовець наголосив на необхідності суттєвих змін у підготовці молодших медичних спеціалістів з медичною освітою відповідно до завдань по реформуванню галузі охорони здоров’я, освіти і науки.
Директор ДУ «Центральний методичний кабінет підготовки молодших спеціалістів» МОЗ України Т. Чернишенко зупинилась на принципах організації навчально-методичного забезпечення освітнього процесу в училищах та коледжах у сучасних умовах і засадах поліпшення кадрового забезпечення та якості підготовки фахівців для медичної сфери. Заступник директора Центру тестування МОЗ України М. Мруга підвела підсумки поточної державної атестації фахівців за результатами проведення ліцензійних інтегрованих іспитів «Крок М».
У виступах керівників провідних медсестринських вищих навчальних закладів
В. Шатило, І. Губенко, Л. Білика, С. Губанова, М. Ващука, Є. Хомика, С. Бондарь та
Н. Венгрин були визначені пріоритети роботи викладацьких колективів базових коледжів щодо запровадження у навчальний процес освітніх та наукових інновацій, розробки нового покоління стандартів підготовки молодших спеціалістів за оновленим переліком освітніх та наукових спеціальностей у галузі знань «Охорона здоров’я» та інших важливих складових підготовки кваліфікованих спеціалістів.
На нараді були також розглянуті питання щодо організації вступної кампанії у 2016 році, проблем ступеневої освіти в медсестринстві, психолого-педагогічних аспектів формування духовно-ціннісної сфери майбутніх медичних фахівців.
Учасники наради тепло привітали професора М. Шегедин та львівську делегацію із організацією Львівського інституту медсестринства.
Меню
- Новини
- Introducing Zhytomyr medical institute of Zhytomyr regional council
- Грантова діяльність
- Наукова робота
- Навчально-методична робота
- Міжнародне співробітництво
- Іноземним студентам
- Відділення післядипломної освіти
- Академія медицини майбутнього
- Бібліотека
- Наукові видання
- Cтудентське наукове товариство
- Рада студентського самоврядування
- Виховна робота
- Гуртожиток
- Профспілкова організація співробітників
- Дистанційне навчання
- БПР
- Оплата онлайн