Новини

      26 жовтня 2022 року в Житомирському медичному інституті Житомирської обласної ради відповідно до затвердженого Міністром охорони здоров’я України і Президентом НАМН України «Реєстром з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2022 році» відбулась XІІІ Науково-практична конференція з міжнародною участю «Вища освіта та практика в медсестринстві».
       Цього року, незважаючи на реалії воєнного часу, 235 осіб долучилися до роботи наукового заходу для розгляду важливих питань, що стосуються: розбудови галузі медичної освіти та створення в Україні ефективної національної системи охорони здоров'я, зокрема в умовах викликів воєнного часу; підготовки медичних сестер з вищою освітою – магістрів за спеціальністю «Медсестринство»; удосконалення підготовки медичних кадрів, максимального наближення їх фахової компетентності до рівня міжнародних стандартів; дотримання прав людини в умовах воєнного стану.
       Цього року в конференції взяли участь: провідні науковці галузі, науково-педагогічні працівники закладів вищої медичної освіти, представники практичної охорони здоров’я, Державної установи “Центр розвитку медсестринства” Міністерства охорони здоров'я України, Національної академії медичних наук України, Асоціації медичних сестер України, учасники, які представляють країни Європейського Союзу, а також представники студентства ЖМІ, члени Студентського наукового товариства.
       За підсумками роботи конференції буде ухвалено резолюцію та сформовано збірник матеріалів XІІІ Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Вища освіта та практика в медсестринстві». Усі матеріали конференції найближчим часом можна буде завантажити за посиланням
       Науковий, організаційний комітети конференції та колектив Житомирського медичного інституту щиро вдячні всім учасникам наукового форуму. Разом ми зміцнюємо фундамент медсестринства та наближаємо нашу перемогу над ворогом!

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]