Новини

      Важливим чинником підготовки висококваліфікованих спеціалістів у КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» є науково-дослідна робота майбутніх медиків. Саме тому студенти навчального закладу регулярно беруть участь у різноманітних наукових конференціях, конгресах, форумах міжнародного та всеукраїнського рівня, де презентують результати власних теоретичних досліджень.
      Нещодавно молоді науковці інституту взяли участь ІV Міжнародному медико-фармацевтичному конгресі студентів і молодих учених «Інновації та перспективи сучасної медицини» (5-7 квітня 2017р., м. Чернівці), що був проведений на базі Буковинського державного медичного університету. За підсумками наукового заходу студентка 702 групи освітнього ступеня магістр Шуйська Яніна здобула диплом ІІІ ступеня за доповідь на тему «Підготовка медичних сестер освітнього ступеня «Бакалавр» до професійно-орієнтованої взаємодії» у секції «Клінічне медсестринство», студентка 602 групи освітнього ступеня магістр Петраченко Вероніка – диплом ІІІ ступеня за доповідь на тему «Використання теорії фракталів у медицині» у секції «Соціальна медицина та організація охорони здоров’я», студентка 503 групи освітнього ступеня бакалавр Цибульська Маргарита – диплом ІІІ ступеня за доповідь на тему «Рухова активність та раціональне харчування як визначальні чинники здорового способу життя» у секції «Гігієна та екологія», а студентка 503 групи освітнього ступеня бакалавр Тарасюк Тетяна була нагороджена грамотою за оригінальне наукове дослідження та доповідь на тему «Вплив біоритмів на самопочуття і працездатність (успішність) студентів» у секції «Клінічне медсестринство».
      На V З’їзді творчої молоді Житомирщини (12 квітня 2017 р., м. Житомир), що відбувся під гаслом «Обдарована молодь – майбутнє України!» у Житомирському військовому інституті ім. С.П. Корольова, студентка 702 групи освітнього ступеня магістр Хватова Ольга була відзначена дипломом за доповідь на тему «Моделювання системи забезпечення якості освітньої діяльності у КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства».
      У межах ХХІ Міжнародного медичного конгресу студентів і молодих вчених, присвяченого 60-річчю Тернопільського Державного Медичного Університету ім. І. Я. Горбачевського МОЗ України (24-26 квітня 2017 р., м. Тернопіль), дипломами ІІ ступеня були нагороджені студенти інституту Васильчук Олена (студентка 303 групи відділення «Стоматологія») та Синяк Юлія (студентка 702 групи освітнього ступеня магістр).
      На XIV Міжнародній науковій конференції студентів та молодих вчених «Перший крок в науку – 2017» (26-28 квітня 2017 р., м. Вінниця), проведеній на базі Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, Хватова Ольга здобула диплом ІІІ ступеня за доповідь на тему «Шляхи підвищення якості освіти у медичному коледжі» у секції «Соціальна медицина, організація та економіка охорони здоров’я».


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]