Новини

       30 червня відбулись урочистості з нагоди випуску нової когорти медичних фахівців Житомирського медичного інституту.
       Усі випускники традиційно прийняли урочисту клятву випускника Житомирського медичного інституту разом з ректором, заслуженим лікарем України, професором Віктором Шатило, який побажав молодим колегам з гордістю нести по життю високе звання студента-випускника Житомирського медичного інституту!
       Щиро привітали випускників та побажали їм гідної реалізації в професійній діяльності почесні гості: голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко та голова Асоціації медичних сестер Житомирської області Світлана Тевс.
       Цього дня в Україні та історії нашого закладу освіти відбулася визначна подія: перший випуск магістрів спеціальності «Громадське здоров’я». Також дипломи магістрів отримали здобувачі освіти спеціальності "Медсестринство", а довгоочікувані дипломи бакалавра здобули випускники спеціальностей "Медсестринство" та "Технології медичної діагностики та лікування".
       Дипломи молодшого спеціаліста отримали випускники фахового медичного коледжу ОПП "Сестринська справа", "Лікувальна справа", "Стоматологія", "Стоматологія ортопедична".
       Шановні випускники! Сьогодні Житомирський медичний інститут відчиняє для вас двері в нове життя. Не забувайте, де вчилися, не забувайте своїх вчителів, наставників та їх настанови – розумом і серцем служити людям і рідній Україні, яка зростила вас! Бажаємо всім вам гарної життєвої дороги, реалізації всіх задумів і мрій, бути вірним ідеалам обраної професії протягом всього життя!
       Нехай доля завжди буде прихильною до кожного із Вас!!
       Зі святом!!!
Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]