Новини
6 грудня в Житомирському медичному інституті відбулась інтегрована науково-практична студентська конференція на тему «Нормальна вага – це ваше здоров’я і привабливість». Учасниками заходу були студенти 301, 401, 404 груп відділення «Сестринська справа». Організатори заходу: викладачі циклової комісії терапевтичних дисциплін Олефір Л.З., Суббочева Т.В. та викладач кафедри фізичного виховання Ченцова В.А.
У ході роботи конференції студенти представили власні наукові дослідження, що стосувалися надлишкової ваги серед студентів Житомирського медичного інституту; узагальнили результати наукових розвідок щодо поширеності ожиріння в світі, Україні та на Житомирщині; визначили основні причини виникнення надлишкової ваги, клінічні прояви ожиріння тощо.Студенти 301 групи продемонстрували комплекс фізичних вправ для профілактики надлишкової ваги.
Із заключним словом до учасників конференції звернувся проректор з практичної роботи Яворський П.В., який наголосив на актуальності теми конференції та побажав студентам успіхів у подальших наукових дослідженнях.
Усі учасники конференції були відзначені почесними грамотами.