Новини

       27.03.2019 року в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» відбувся щорічний регіональний конкурс професійної майстерності серед студентів вищих медичних навчальних закладів зі спеціальності «Медсестринство», що традиційно об’єднує найкращих майбутніх медичних фахівців регіону в боротьбі за перемогу та право представляти свій навчальний заклад на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу.
       У змаганні взяли участь по три студентки від Житомирського медичного інституту, Бердичівського і Новоград-Волинського медичного коледжів.
      Відповідно до Положення та умов проведення конкурсу фахові випробування проходили в два тури: тестування з клінічних дисциплін і демонстрація двох практичних навичок з таких навчальних предметів, як: «Медсестринство в хірургії», «Медсестринство в терапії» та «Медсестринство в педіатрії».
       За підсумками напруженої конкурентної боротьби переможницею конкурсу фахової майстерності суддівська колегія визнала студентку Комунального вищого навчального закладу «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради Луцюк Ольгу Сергіївну.
       Друге місце посіла студентка Бердичівського медичного коледжу Хилимонюк Оксана Юріївна, а третє місце розділили студентка Житомирського медичного інституту Царюк Наталія Олегівна і студентка Бердичівського медичного коледжу Винокурова Діана Олександрівна. Ще одна учасниця від нашого закладу – Ліщук Леся Іванівна – посіла 4 місце.
       Переможці та призери були нагороджені дипломами, грамотами та одержали пам’ятні подарунки.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]