Новини

      З 25.03 по 29.03.2019 року в Житомирському медичному інституті проходив Тиждень циклової комісії «Сестринська справа».
       Традиційним початком програми заходів стала робота «Виїзної клінічної лабораторії», що цього року працювала під гаслом «Ви знаєте свій АТ? Якщо ні – дізнаймося разом!». Студенти інституту вимірювали артеріальний тиск усім охочим під керівництвом викладачів Ковальчук Т.Ю., Васильєвої О.О., Остапчук А.О., Мельник Л.А.
      26.03 викладачами циклової комісії та студентами відділення «Сестринська справа» було проведено тренінг з обробки рук медичного персоналу «Добрі поради», що супроводжувався переглядом інформаційно-освітнього відеофільму. Запрошені до участі в тренінгу студенти мали з’ясувати та висловити свої думки з приводу того, в яких випадках здійснюється гігієнічне миття рук. Наприкінці заходу всі учасники отримали інформаційні брошури з рекомендаціями щодо техніки обробки рук.
      27.03 на базі навчального закладу відбувся щорічний регіональний конкурс професійної майстерності серед студентів вищих медичних навчальних закладів зі спеціальності «Медсестринство», організаторами якого є викладачі циклової комісії «Сестринська справа». За результатами фахового змагання серед найкращих студентів-медиків регіону переможницею визнано студентку Комунального вищого навчального закладу «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради Луцюк Ольгу Сергіївну.
       Яскравим підсумком роботи Тижня циклової комісії «Сестринська справа» став тренінг «Арт-техніки в профілактиці психоемоційного вигорання в професійній діяльності», який підготували й проведи для викладачів циклової комісії спеціалісти психологічної служби інституту. Л.В. Боримська та Г.С. Полчанова ознайомили присутніх з окремими методами та прийомами допомоги самому собі в ситуаціях професійного стресу. У межах тренінгу було відзначено, що прагнення до рівноваги і гармонії, здорового способу життя, задоволення потреби в спілкуванні, вміння відволікатися від переживань, пов'язаних з роботою, застосування релаксаційних вправ – шлях турботи про себе та своє здоров’я.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]