Новини

      30 березня на базі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбулася зустріч співробітників та студентства навчального закладу з представниками Житомирської обласної ради: заступником голови Житомирської обласної ради Вілівчуком Максимом Олександровичем та депутатами облради – Жабокрицьким Євгенієм Вікторовичем та Романським Ігорем Васильовичем. На початку візиту гості ознайомилися з матеріально-технічною базою інституту: оглянули навчальні аудиторії, лабораторії до клінічної підготовки, зал Вченої ради і конгрес-центр, відвідали бібліотеку та гуртожиток.
      У межах офіційної зустрічі ректор інституту – Віктор Йосипович Шатило – відзвітував перед присутніми про діяльність КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради, акцентувавши увагу на найважливіших її складових, як то: стан матеріально-технічної та навчальної бази; фінансово-господарська робота (зокрема було відзначено ефективність політики навчального закладу щодо економного та раціонального використання коштів); освітня, навчально-методична, науково-дослідна та видавнича діяльність; особливості підготовки медичних кадрів; досягнення у сфері міжнародного співробітництва; непересічні успіхи студентів навчального закладу в науковій та освітній діяльності, мистецтві, спорті, волонтерстві та ін. Також Віктором Йосиповичем були визначені провідні завдання та цілі діяльності інституту на найближчу перспективу.
      Заступник голови Житомирської обласної ради Максим Олександрович Вілівчук щиро подякував ректору та колективу інституту за теплу зустріч, відзначив значущість обраної студентами навчального закладу професії, яка дає змогу зберегти найважливішу для людини цінність – життя. Присутнім у залі майбутнім працівникам медичної сфери він побажав цінувати ті глибокі й актуальні знання, котрі вони отримують у стінах навчального закладу, адже саме вони стануть запорукою їх подальшого професійного зростання.
      Депутат облради Ігор Васильович Романський у своєму виступі зауважив відмінний стан матеріально-технічної бази інституту та висловив особливу подяку Віктору Йосиповичу Шатило за створення максимально комфортних умов для навчання та всебічного розвитку студентства. Позитивну оцінку діяльності начального закладу дав і Євгеній Вікторович Жабокрицький, який побажав усім присутнім професіоналізму, натхнення та миру.
      Завершальним етапом зустрічі стала плідна дискусія щодо актуальних питань медичної освіти загалом та вирішення нагальних проблем роботи навчального закладу зокрема. Представники влади області пообіцяли надати всю можливу допомогу та сприяти подальшому прогресивному поступу Житомирського інституту медсестринства.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]