Новини

      18 грудня 2021 року представники приймальної комісії та фахівці з профорієнтації Житомирського медичного інституту провели чергову онлайн-зустріч та особисто поспілкуватись з абітурієнтами, ознайомили їх з особливостями вступної кампанії, Правилами прийому-2022 та життям нашого закладу освіти у межах Дня відкритих дверей «Знайомство з Житомирським медичним інститутом».
       Спікерами онлайн-заходу були: відповідальний секретар приймальної комісії Світлана Левківська та фахівець з профорієнтації Марина Кірячок.
       Марина Кірячок зробила короткий екскурс у багаторічну історію закладу та запросила присутніх абітурієнтів в онлайн-подорож інститутом: розповіла та продемонструвала фото навчальних аудиторій, симуляційних кабінетів та лабораторій, конгрес-центру, представила єдиний в Житомирській області Навчальний тренінговий центр, розповіла про яскраве позааудиторне життя наших здобувачів, їхні здобутки в науці, творчості та спорті.
       Світлана Левківська розповіла про важливі моменти цьогорічної вступної кампанії та відповідала на всі запитання від вступників та їхніх батьків. Житомирський медичний інститут пропонує вступ на навчання в 2022 році на наступні спеціальності:
      на основі повної загальної середньої освіти для здобуття освітнього ступеня бакалавр за спеціальностями:
      спеціальність 223 Медсестринство: освітні програми «Медсестринство», «Акушерська справа», «Екстрена медицина»; спеціальність 224 Технології медичної діагностики та лікування; спеціальність 227 Фізична терапія, ерготерапія.
      Абітурієнти, які мають освітній ступінь бакалавра галузі знань «Охорона здоров’я», зможуть продовжити здобуття ступеневої вищої освіти (освітній ступінь магістр) за спеціальністю: 223 Медсестринство, а також ті, які мають освітній ступінь бакалавра, магістра та спеціаліста, зможуть продовжити здобуття ступеневої вищої освіти (освітній ступінь магістр) за спеціальністю 229 Громадське здоров’я.
      До відокремленого структурного підрозділу фахового коледжу Житомирського медичного інституту Житомирської обласної ради на основі повної загальної середньої освіти та на основі базової загальної середньої освіти мають можливість вступу для здобуття фахової перед вищої освіти за спеціальностями:
      Спеціальність 223 Медсестринство: освітньо-професійні програми «Лікувальна справа» (на базі 9/11 кл.), «Сестринська справа» (на базі 9/11 кл.), «Акушерська справа» (на базі 11 кл.).
      Спеціальність 221 Стоматологія: освітньо-професійні програми «Стоматологія» (на базі 9/11 кл.), «Стоматологія ортопедична» (на базі 9/11 кл.).
       Шановні абітурієнти, ми щиро дякуємо вам та вашим батькам за інтерес до нашого інституту та зацікавленість в оволодінні медичним фахом! Члени приймальної комісії завжди готові відповісти на будь-які ваші запитання щодо вступу до Житомирського медичного інституту, надати необхідну вам інформацію. Чекаємо на вас у ЖМІ!Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]