Новини

       Важливим етапом у житті кожного абітурієнта є вибір майбутньої професії та закладу вищої освіти. З максимальним дотриманням усіх протиепідемічних норм, вимог та карантинних правил 20 лютого в ЖМІ було проведено День відкритих дверей.
       У межах заходу традиційно відбувся показ фільму про Житомирський медичний інститут «Бери вище»: гості ознайомились з історією закладу, дізналися про науково-педагогічних працівників інституту, відомих випускників, напрями наукових досліджень тощо.
       Під час Дня відкритих дверей абітурієнти мали можливість дізнатися про спеціальності та освітні програми (освітньо-професійні програми), за якими здійснюється підготовка в інституті (коледжі), та Правила прийому до інституту (коледжу) від представників Приймальної комісії. Вступники також отримали інформацію про особливості зовнішнього незалежного оцінювання в поточному навчальному році.
       Усі охочі отримали буклети з широкою інформацією про спеціальності та освітні програми, перелік документів, які необхідно подати до вищої освіти.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]