Новини

       З 19 по 23 жовтня 2020 р. на відділенні «Лікувально-акушерська справа» відбулись відкриті заходи в межах тижня циклової комісії акушерсько-гінекологічних та педіатричних дисциплін.
      19-20 жовтня в онлайн-форматі відбувся конкурс фахової майстерності серед студентів IV курсу «Кращий за професією», що складався з теоретичної та практичної частин (організатори: завідувач відділення Кучерук І.В., голова циклової комісії Лаговська Г.І.).
       Також у форматі zoom-конференції відбулося засідання Регіонального методичного об’єднання викладачів акушерсько-гінекологічних дисциплін ВМНЗ Житомирської області, у межах якого було проведено такі заходи:
       - Викладачами акушерсько-гінекологічних дисциплін Козирацькою Л.М., Яворською Т.І. в умовах дистанційного навчання було проведено регіональне бінарне практичне заняття з акушерства на основі компетентнісного підходу на тему «Вузькі тази. Неправильне положення плода». На занятті були присутні викладачі Житомирського медичного інституту, Бердичівського та Новоград-Волинського медичних коледжів. На практичному занятті широко застосовувались: «метод мікрофону», метод «мозкового штурму», рольові ігри, клінічні ситуації, студенти працювали в «малих конкурентних групах».
       - Відкрите засідання студентського науково-дослідницького гуртка на тему «Антикризовий менеджмент в період пандемії: як захистити репродуктивне та соматичне здоров’я», яке підготували викладачі акушерства та гінекології Лаговська Г.І. та Мосійчук Л.Г. У роботі гуртка взяли участь студенти III та IV курсів спеціалізації «Акушерська справа». Теми науково-пошукових робіт стосувались вивчення коронавірусу, його впливу на соматичне здоров’я людини, особливо на перебіг вагітності та пологів.
       - Круглий стіл на тему «Формування професійних компетенцій майбутніх медичних працівників у системі новітніх освітніх технологій», організатором якого стала Лаговська Г.І.
      22 жовтня викладач педіатрії Кравчук С.М. провела відкрите практичне заняття на основі компетентнісного підходу із застосуванням інтерактивних методів навчання на тему «Дифтерія у дітей». У ході практичного заняття було ефективно організовано взаємодію між викладачем і студентами в програмі Zoom. Викладач вдало використовувала сучасні навчальні технології: методи «мозковий штурм», «мікрофон», тестові завдання в програмі «Classtime» тощо.
      23 жовтня викладачем педіатрії Чекурдою Г. В. було проведено Науково-практичну конференцію з використанням інтерактивних методів навчання на тему «Особливості перебігу кору в дітей». Студенти підготували змістовні та інформативні доповіді, засновані на позиціях доказової медицини. Цікаво організована вікторина дозволила встановити зворотний зв’язок зі слухачами, а питання щодо специфічної профілактики та заходів у вогнищі з хворими та контактними дітьми закріплено під час ділової гри.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]