Новини

       11 березня викладачем Житомирського медичного інституту Плоткіною Людмилою Петрівною було проведено відкрите практичне онлайн-заняття з медичної інформатики на основі компетентнісного підходу "Інформаційні технології апроксимації та прогнозу статистичних даних" для студентів 201 групи освітньо-професійної програми "Стоматологія ортопедична".
       Заняття мало на меті сформувати вміння функціональної апроксимації даних і побудови простих прогнозів засобами електронних таблиць Excel.
       Використовуючи знання з математики та математичної статистики, здобувачі освіти навчилися розв'язувати прикладні задачі з медицини, опрацьовувати масиви експериментальних або статистичних даних і робити прогнози теоретичного та практичного призначення засобами прикладної програми Excel, а також інтерпретувати отримані дані і робити правильні висновки.
       Відкрите заняття відвідали: методист інституту Коваленко В.О.;викладачі ЦК загальноосвітніх дисциплін, іноземної мови та фізичного виховання: Левківська С. М. (голова ЦК), Волошенюк О.А., Шевчук І.В., Іваненко І. В.; викладачі інституту Козирацька Л.М., Ковальчук Т.Ю.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]