Новини

      2 грудня 2021 року в межах тижня кафедри природничих та соціально-гуманітарних дисциплін у групі 201 ОП "Екстрена медицина" викладачами психології (Максимець С.М., доктор психологічних наук, Полчанова Г.С., психолог-методист, викладач-методист) було проведено відкрите заняття з дисципліни «Психологія людини в екстремальних ситуаціях» на тему «Роль арт-терапії в процесі відновлення психічного стану фахівців з екстреної медицини».
       Враховуючи складнощі роботи парамедика, надання невідкладної медичної допомоги в умовах форс-мажору, питання щодо процесу відновлення психічного стану фахівця є актуальним.
       Здобувачі освіти ознайомились з історією створення Житомирського медичного інституту, віхами його розвитку та визначними досягненнями.
       Запропоновані арт-техніки викликали інтерес у студентів, а спілкування з завідувачкою кафедри природничих та суспільно-гуманітарних дисциплін Круковською І.М. та методистом Прушковською О.М. під час виконання та захисту колажів командами створило атмосферу ділової розмови щодо майбутньої професії, викликів, які стоять сьогодні перед спеціалістами з екстреної медицини та необхідності набуття ними необхідних навичок.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]