Новини

      18 квітня у межах проведення Тижня психології відбулося відкрите практичне заняття з ОК «Клінічна психологія» зі здобувачами освіти ОП «Фізична терапія, ерготерапія» на тему «Спеціальна клінічна психологія. Основи психологічного впливу на пацієнта залежно від профілю захворювання».
       Під керівництвом асистента кафедри природничих та соціально-гуманітарних дисциплін Любові Боримської студенти 401 групи створювали інформаційні карти відповідних відділень, презентували емблеми, розробляли плани взаємодії та надання своєчасної допомоги, визначали особливості психологічного портрету пацієнта та поведінки медичного працівника при проведенні клінічної бесіди. Разом з тим було акцентовано увагу на ролі розвитку емпатії та людяності в професійній діяльності медичного працівника.
       Також до участі в занятті долучилась психолог інституту Галина Полчанова, яка актуалізувала для студентів знання з тем, що вже вивчались в межах ОК «Психологія» та стали в пригоді під час виконання завдань. Слід відзначити творчий підхід до роботи здобувачів освіти 401 ФТБ, які під час рольової гри «Пацієнт» використовували різні прийоми та методи переконання.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]