Новини

       З 04.07. по 07. 07. 2023 року в межах Українсько-швейцарського проєкту «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань» (коротка назва «Діємо для здоров’я»), організованого у співпраці з Львівським медичним коледжем післядипломної освіти за підтримки Швейцарії, викладачі Житомирського медичного інституту Боримська Л.В., Лаговська Г.І., Слінчак Н.В., Риженко О.В. взяли участь у тренінгу для тренерів «Здорова школа: зміцнення здоров’я і профілактика неінфекційних захворювань у закладах освіти».
       Загальношкільний підхід до профілактики та зміцнення здоров’я школярів представлено у форматі МОДЕЛІ ЗДОРОВОЇ ШКОЛИ, яка поєднує вісім ключових компонентів та передбачає узгоджені дії всіх працівників шкільних закладів задля створення безпечного та сприятливого для здоров’я освітнього середовища.
       На тренінгу викладачами вивчений та опрацьований підхід щодо нагляду за учнями з хронічними захворюваннями та алгоритми дій у випадку гострих станів, інструменти консультування HEADSS, що дозволяє оцінити стан дитини з урахуванням умов проживання, навчальної діяльності, харчування, фізичної активності, вживання психоактивних речовин, статевої поведінки, безпеки та фізіологічного стану.
       Отриманні знання будуть підґрунтям для впровадження курсу для БПР медичних сестер шкіл на відділенні післядипломної освіти Житомирського медичного інституту ЖОР.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]