Новини

      День працівника освіти в Житомирському інституті медсестринства був відзначений двома яскравими подіями. Першого жовтня у фойє інституту пройшов традиційний конкурс квіткових композицій, який цього року мав назву «Україна – це ми!». Кожна група представляла власне бачення свого місця у державі за допомогою квітів, листя, тобто всього, що подарувала осінь. Також студенти готували презентації власних робіт: вірші, пісні, відеороліки тощо. Журі, оцінюючи роботи учасників, дійшло висновку, що наша молодь на сьогодні є дуже патріотичною та креативною. Виділити переможців було надзвичайно складно, але виставка мала формат конкурсу, тому результати стали такими:
       Гран-прі здобули 203з/г, І місце – 101з/г, 201а/с; ІІ місце – 602м/с-маг., 101л/с та 501м/с-бак; ІІІ місце – 101з/т, 101с/с, 103л/с. Приз журі отримали студенти 501 групи спеціальності «Лабораторна діагностика-бакалавр».
      У той самий день в конгрес-центрі інституту пройшов святковий концерт, основним задумом якого було створити теплу сімейну атмосферу у колективі. Звучали відео привітання дітей співробітників інституту, виступали діти викладачів та студенти-першокурсники. Особливо яскравим був виступ хореографічного колективу «Зоряночка», в якому танцювала дочка викладача терапії Татарчук Л.П., Олеся (5 років), виступи дочки викладача іноземних мов Шигонської Надії, дочки художнього керівника Крицького С.А., Анни (у дуеті із Заліщук А.Ю.), глядачі із захватом слухали поезію у виконанні Бородько Надії (дочки викладача стоматологічних дисциплін), підняв настрій бальний танець у виконанні Горбач Марії та Новикова Іллі. Ведучими концерту були викладачі та їх діти. Провідною думкою звучало те, що викладач – унікальна людина, тому що вона повинна віддавати сили сім’ї, власним дітям, а також приділяти достатньо уваги студентам, які чекають на викладачів у навчальному закладі.
       Під час урочистостей були нагороджені переможці щорічного конкурсу у номінації «Кращий куратор – 2015».
Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]