Новини

       17-19 листопада 2016 року у м. Києві в приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» за підтримки Міністерства освіти і науки України, а також Національної академії педагогічних наук України відбулася щорічна міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2016», де було представлено провідні українські та закордонні навчальні заклади. Сьогодні виставка є найбільшим заходом країни, присвяченим вищій освіті в Україні та за кордоном, що надає змогу отримати інформацію про більш ніж 70 освітніх закладів безпосередньо від представників ВНЗ.
       У рамках цього заходу було гідно репрезентовано освітню, методичну, науково-педагогічну діяльність КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради. На розгляд журі було представлено більше 40 робіт співробітників інституту, що виразно продемонстрували високий рівень професіоналізму колективу закладу, прогресивний поступ педагогічного складу в контексті світових інновацій освітньої галузі, унаочнили загальну спрямованість навчального закладу на безупинне професійне зростання, перманентне оновлення та вдосконалення методів та прийомів навчання, відповідність роботи навчального закладу найвищим стандартам якості надання освітніх послуг в Україні.
       За підсумками роботи виставки «Освіта та кар’єра – 2016» КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» здобув гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології» та почесне звання «Лідер вищої освіти України».

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]