Новини

      З метою уніфікації навчання з питань надання домедичної та екстреної медичної допомоги ДЗ «Український науково-практичний центр та екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України» з 2019р. запроваджується сертифікація викладачів навчально-тренувальних центрів ЕМД та МК, викладачів закладів вищої освіти, які будуть здійснювати підготовку фахівців на додипломному та післядипломному рівні.
       Викладачі циклової комісії хірургічних дисциплін КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради Слінчак Н.В., Варич А.М., Ковальчук Т.Ю., Міщук І.М., Шкварок М.Г. в січні 2019р. пройшли курси «Робота парамедика при травмі» та Ваsis Life Support (базова підтримка життя) на базі Тернопільського державного медичного університету І.Я.Горбачевського. Тренінги проводили інструктори Європейської ради з реанімації. Викладачі мали можливість не тільки опрацьовувати теоретичний матеріал по нинішніх Міжнародних стандартах, але і відпрацьовувати практичні навички в симуляційних кабінетах з використанням сучасних портативних муляжів, електронних фантомів, автоматичних зовнішніх дефібриляторів. Брали участь у тренінгах з надання допомоги у нестандартних ситуаціях при травматичному пошкодженні різного ступеню та різного походження на основі стандартизованого підходу до первинного та вторинного огляду потерпілого; безпечного вилучення потерпілого з автомобіля; зняття шолома; використання сучасних спинальних дощок для транспортування хворого; зупинки всіх видів кровотеч різної локалізації; проведення конікотомії та відновлення прохідності дихальних шляхів сучасними засобами; накладання шин сучасним засобами, надання домедичної та медичної допомоги при інших невідкладних станах.
       По закінченню навчання викладачі отримали Міжнародні сертифікати Європейської ради з реанімації та будуть включені до Єдиної бази даних сертифікованих викладачів-інструкторів.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]