Новини

      26 квітня в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» відбулася науково-практична студентська конференція «Актуальні питання патології щитоподібної залози у практиці внутрішньої медицини», участь в якій взяли студенти 402 та 502 груп спеціальності 223 «Медсестринство», спеціалізації «Сестринська справа», освітнього ступеня бакалавр. Організатори заходу: асистент кафедри «Сестринська справа» А.А. Крапівіна та голова циклової комісії терапевтичних дисциплін В.В. Степанчук.
      У межах конференції доповідачі представили результати власних наукових досліджень з таких тем: захворюваність та поширеність хвороб щитоподібної залози в Україні та Житомирській області; уявлення про аутоімунний тиреоїдит; рак щитоподібної залози, фактори ризику. Участь медичної сестри у ранньому виявленні та профілактиці; проблема йододефіцитних станів в Україні; сучасні методи діагностики патології щитоподібної залози та ін. Наприкінці заходу учасники та гості конференції взяли участь в інтелектуальній грі-вікторині «Як добре Ви знаєте щитоподібну залозу?», яку підготували та провели організатори заходу.
      За підсумками проведеної конференції укладено збірник тез студентських наукових робіт «Актуальні питання патології щитоподібної залози у практиці внутрішньої медицини».


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]