Новини

      22 квітня в Житомирському медичному інституті на кафедрі природничих та соціально-гуманітарних дисциплін відбулося відкрите практичне заняття з дисципліни «Педагогіка та мистецтво викладання у вищій школі», яке провела кандидат педагогічних наук, доцент кафедри Валентина Анатоліївна Копетчук разом зі студентами 501 групи спеціальності 223 «Медсестринство» освітнього ступеня магістр.
      Часто на практичних заняттях студенти обговорюють життєві долі видатних медиків, їх внесок в розвиток галузі охорони здоров’я, однак Валентина Анатоліївна звернула увагу студентів на те, що творцями історії є й усі ми, зокрема фахівці, котрі сьогодні працюють поруч з нами.
      У ході заняття студенти коротко представляли життєвий і професійний шлях викладачів інституту, які досягли непересічних успіхів у фаховій діяльності: ректора інституту – доктора медичних наук, професора, заслуженого лікаря України В.Й. Шатила; доктора медичних наук, доцента кафедри «Сестринська справа», проректора з практичної роботи П.В. Яворського; доктора медичних наук, професора кафедри «Сестринська справа», проректора з наукової роботи В.З. Свиридюка; доктора медичних наук, професора, завідувача кафедри «Сестринська справа» В.О. Заболотнова; кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри природничих та соціально-гуманітарних дисциплін І. М. Круковської; методиста інституту О. М. Прушковської.
      Окремо відзначено тих співробітників інституту, які свого часу обрали саме наш навчальний заклад і здобули тут ті знання й навички, що стали запорукою їх професійного успіху. Серед наших випускників: кандидат біологічних наук, доцент кафедри природничих та соціально-гуманітарних дисциплін, проректор з навчальної роботи інституту С.В. Гордійчук; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри природничих та соціально-гуманітарних дисциплін, проректор з гуманітарної освіти, виховання та міжнародного співробітництва О.В. Горай; кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри природничих та соціально-гуманітарних дисциплін О.В. Дмитрук; завідувач навчально-методичного відділу інституту І.І. Ліщук; завідувач циклової комісії «Сестринська справа» Т.Ю. Ковальчук.
      Практичне заняття було побудовано у формі інтерактивного спілкування: короткі презентації змінювались виступами запрошених викладачів, які розповіли студентам про те, чому обрали професію медика, поділилися секретами успіху в педагогічній діяльності, розповіли про перші кроки, успіхи й невдачі на фаховому шляху.
      Викладачі щиро відповідали на питання студентів та говорили про те, що успіх як у медицині, так і в педагогічній діяльності цілковито залежить від прагнення особистості до постійного самовдосконалення й бажання вчитися та передавати свої знання іншим, та найголовніше – любові до професії, пацієнта, студента.
      Відкрите практичне заняття відвідали викладачі кафедри природничих та соціально-гуманітарних дисциплін і студенти освітнього ступеня бакалавр.
Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]