Новини

      З 23 по 26 квітня в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» тривав тиждень циклової комісії педіатрії. Виразним початком програми заходів тижня стало відкрите інтегровано-ігрове заняття «Найрозумніший», підготовлене та проведене викладачем медсестринства в педіатрії Дужич Н.В. У невимушеній і доброзичливій атмосфері інтелектуальної вікторини студентки 401, 402 та 403 груп продемонстрували свої глибокі фахові знання та високий рівень підготовки до складання ліцензійного іспиту «Крок М». За підсумками трьох турів змагання перемогу здобула студентка 401 групи Рогозовська Вікторія, ІІ місце – Бела Альона (403 група), ІІІ місце також посіла представниця 403 групи – Кумечко Анастасія.
      24 квітня голова циклової комісії Мухіна Т. С. провела на базі навчального закладу регіональну науково-практичну конференцію «Актуальні питання педіатрії», участь в якій взяли не лише молоді науковці інституту, а й студенти Бердичівського і Новоград-Волинського медичних коледжів. Дослідницькі роботи, представлені в межах заходу, стосувались таких тем, як: аналіз сучасних тенденцій розвитку епідемії ВІЛ-інфекцій в Житомирській області; особливості перебігу бронхіальної астми у дітей 0-17 років на підставі аналізу статистичних даних по Житомирській області; роль медичної сестри в профілактиці наркоманії серед підлітків; аналіз захворюваності на менінгококову інфекцію серед дітей Житомирської області та ін.
      Ще одним заходом, що мав на меті презентацію результатів науково-пошукової роботи студентів інституту, стала приурочена до Всеукраїнського дня імунізації науково-теоретична конференція «Вакцинація: за та проти» (організатор: викладач педіатрії Кравчук С.М.).
      Прикінцевим заходом тижня циклової комісії педіатрії стало проведене 26 квітня відкрите засідання науково-дослідного гуртка на тему «Попередимо епідемію кору» (керівник: викладач педіатрії Малашевська В.Я.).Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]