Новини

      12 квітня 2016 року в рамках Всесвітнього дня здоров’я за спільної ініціативи КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» та просвітницького відділу Житомирського обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини, у Конгрес-центрі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбулася відкрита науково-практична конференція на тему «Переможемо діабет!».
      В конференції взяли участь фахівці закладів охорони здоров’я Житомирської області – слухачі відділення післядипломної освіти молодших медичних спеціалістів різних напрямів підготовки, студенти, бакалаври, викладачі інституту медсестринства та лікарі.
      Зі вступним словом до присутніх звернувся Яворський Павло Вацлавович – голова Координаційної ради, проректор з практичного навчання, д.м.н., доцент кафедри «Сестринська справа» КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства», який зазначив, що цукровий діабет останнім часом стає все більш поширеним захворюванням.
      Питання ускладнення цукрового діабету та досвід лікування висвітлив у своїй доповіді Мельничук Анатолій Олександрович – завідуючий хірургічним відділенням № 2, центральної міської лікарні № 2 м. Житомира.
      Про особливості розвитку цукрового діабету у дітей – доповіла Запетрук Світлана В’ячеславівна обласний позаштатний дитячий ендокринолог УОЗ ОДА, лікар-ендокринолог обласної дитячої клінічної лікарні. Дитячий ендокринолог детально зупинилася на клінічних критеріях діагностики цукрового діабету, лікуванні та профілактики цього захворювання у дітей.
      Студентка 502-ї групи напрямок підготовки «Сестринська справа», освітнього ступеню «Бакалавр» КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Буковчик Наталія ознайомила загал з результатами науково-дослідницької роботи з проблеми цукрового діабету та акцентувала увагу на необхідності формування знань населення про профілактику цукрового діабету медичною сестрою сімейної медицини і запропонувала нові підходи в організації профілактичної роботи серед населення.
      Завідувач відділення післядипломної освіти молодших медичних спеціалістів КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства», к.п.н., Шарлович Зоя Павлівна доповіла про роль післядипломної освіти у формуванні знань, умінь і навичок слухачів та акцентувала увагу на їх значущості для практикуючих молодших медичних спеціалістів з медичною освітою не тільки у спостереженні та догляду за пацієнтами, маніпуляційній техніці, але і психолого-педагогічному спрямуванні роботи з пацієнтами, їх родинами, населенням з метою інформування та пропагування здорового способу життя, що сприятиме профілактиці захворювань.
      Учасники конференції ознайомились з відео та виставковими матеріалами з даної тематики. Захід проходив в рамках Всесвітнього дня здоров’я.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]