Новини

      20 квітня в межах тижня психологічної служби в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбувся неординарний захід: зустріч працівників навчального закладу в «Поетичній вітальні» – просторі почуттів і таланту, який дбайливо та вдумливо створили представники психологічної служби інституту Полчанова Галина Станіславівна та Боримська Любов Вадимівна.
      Учасниками заходу були: голова обкому профспілки працівників охорони здоров’я Супряга А. Ф., проректор з наукової роботи Свиридюк В. З., проректор з питань гуманітарної освіти, виховання і міжнародного співробітництва Горай О. В., завідуюча відділенням післядипломної освіти молодших медичних спеціалістів Шарлович З. П., викладач української мови та літератури Баранова Л. М., секретар Толстова Л. О., викладач Риженко О. А., паспортист інституту Хмілевська Т. Ю., організатори заходу – психологи Полчанова Г. С. та Боримська Л. В. Усі вони презентували гостям свої поетичні твори, що стосувалися широкого кола тем: кохання і сімейне щастя, суспільні-політичні негаразди в Україні, війна, відголоски Чорнобильської трагедії, буттєві проблеми, а також ті вічні морально-етичні цінності, що надають сили зберігати віру в найскладніших життєвих обставинах – дружба, вірність і повага, добро і справедливість, людяність, щедрість і чистота душі.
      Поетичні читання проходили в атмосфері сімейної теплоти й духовної єдності, адже вірші кожного з колег-авторів знайшли відгук у серцях присутніх, подарували учасникам та гостям заходу шанс глибше пізнати почуттєвий простір людей, з котрими щодня контактуємо у професійній діяльності.
      Наприкінці заходу учасники творчої зустрічі висловили щиру подяку організаторам за надану можливість у вирі буденних турбот і професійних викликів знайти хвилину для спілкування мовою мистецтва, а також висловили пропозицію проводити подібні заходи регулярно, адже саме такі зустрічі допомагають згуртувати колектив, підняти настрій та отримати заряд позитивної енергії й креативу.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]