Новини

      5-7 квітня на базі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради відбувся тренінг Благодійного фонду Порошенка в рамках Соціальної програми Марини Порошенко «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи. Результати» для фахівців психолого-медико-педагогічних консультацій м. Житомира та Житомирської області.
      У роботі тренінгу взяла участь Марина Порошенко, яка у зверненні до учасників та гостей заходу відзначила, що Житомирську область включено до пілотного проекту з розвитку інклюзивного освітнього середовища в Україні, а до команди реформаторів інклюзивної освіти долучилися майже 90 спеціалістів Житомирщини, які розуміють, що кожна дитина – унікальна і неповторна.
      Голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич подякував Марині Порошенко за активну роботу у контексті надзвичайно важливого напрямку реформування освітньої галузі, адже саме інклюзивне навчання надасть змогу багатьом неповносправним дітям відчути свою повноцінність, та висловив упевненість у тому, що відсоток дітей, залучених до інклюзивного освітнього середовища на Житомирщині, зростатиме.
      Марина Порошенко передала Ігорю Гундичу дизайн-проект Медіатеки – бібліотеки нового зразка для шкіл з інклюзивною освітою, також ними було підписано меморандум про співпрацю щодо впровадження інклюзії в області.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]