Новини

      15 листопада представники КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» взяли участь у міському інформаційному заході – ярмарок професій «Портал успішності-2016», відвідувачами якого стали понад півтори тисячі старшокласників міста та району.
      Основною метою заходу постала можливість ознайомлення майбутніх абітурієнтів із перспективами подальшого здобуття вищої освіти у навчальних закладах м. Житомир. Водночас, ярмарок став вдалою нагодою для ВНЗ міста продемонструвати багатоаспектність виявів своєї профорієнтаційної діяльності. Так, представниками нашого інституту, з-поміж яких були: завідувач відділення «Стоматологія» В. М. Косенко, фахівець з профорієнтації Левківська С. М., викладачі, члени приймальної комісії та студенти, було проведено ряд заходів, які дали змогу поінформувати учасників про переваги та специфіку здобуття медичної освіти, сформувати узагальнений погляд на особливості освітнього процесу в нашому навчальному закладі та, завдяки доброзичливому ставленню й індивідуальному підходу до кожного абітурієнта, викликати зацікавленість та акцентувати увагу молоді на вагомій і почесній ролі медичного працівника в сучасній Україні.
      Відтак, представники та студенти інституту активно залучали старшокласників до різних видів діяльності, не рідко вдаючись до ігрових форм викладу інформаційного матеріалу: продемонстрували основні практичні прийоми надання першої медичної допомоги, провели опитування з біології серед усіх охочих перевірити свої базові знання з предмету, ознайомили відвідувачів з правилами догляду за порожниною рота, організували виставку стоматологічних інструментів, що використовуються протягом навчання на відділенні «Стоматологія» та ін. За підсумками заходу робота представників КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» викликала неабияке зацікавлення у старшокласників, а навчальний заклад отримав схвалення у вигляді численних відгуків-смайликів.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]