Новини

       31 серпня 2021 року в Житомирському медичному інституті відбулися урочистості з нагоди посвяти в студенти нових членів нашої студентської родини. Цього року на навчання зараховано 300 студентів, які здобуватимуть високоякісну медичну освіту за спеціальностями «Медсестринство», «Технології медичної діагностики та лікування», «Громадське здоров’я», «Фізична терапія, ерготерапія», «Стоматологія».
      На честь першокурсників традиційно пролунали Гімн Житомирського медичного інституту та Гімн студентства, разом з головою ради студентського самоврядування Іриною Польовою присутні проголосили клятву студента-першокурсника та вперше одягли білі халати.
      Щиро привітав нове покоління студентів-медиків та побажав першокурсникам старанності в навчанні та яскравих студентських років ректор інституту, професор Віктор Шатило.
       Також побажання успіху на шляху до обраної професії висловила голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Алла Супряга.
       Дорогі першокурсники, студенти-бакалаври та магістри! Нехай світлим і радісним буде ваше студентське життя! З радістю творіть власне майбутнє добрими вчинками та сумлінним навчанням!


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]