Новини

       8 лютого на базі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбулася презентація україномовного видання книги «Школа майбутнього». Автори тексту – всесвітньо відомий спікер, письменник, міжнародний радник з питань творчого розвитку, систем освіти та інновацій Кен Робінсон (Великобританія) та американський письменник, автор книг з саморозвитку, креативності та психології успіху Лу Ароніка.
      Участь у презентації взяли: начальник управління освіти Житомирської міської ради Арендарчук Валентин Васильович, засновник і директор видавництва «Літопис» (м. Львів) Михайло Комарницький, педагогічний колектив інституту, представники вищих та загальноосвітніх навчальних закладів міста.
      Зі вступним словом до присутніх звернувся В. В. Арендарчук, який наголосив на необхідності вивчення та використання провідного досвіду організації освітнього процесу країн Європи та США в контексті національної системи освіти, а також зауважив необхідність поширення педагогічної спадщини Кена Робінсона в Україні.
       За допомогою Skype-зв’язку з учасниками зустрічі поспілкувалась перекладач «Школи майбутнього» Ганна Лелів, яка розповіла про визначні віхи біографії та професійного становлення Кена Робінсона, відзначила, що у книзі, яка є результатом тривалої роботи автора у сфері освіти, окреслено актуальні проблеми шкіл США та Європи та наочно продемонстровано, як практична реалізація запропонованих у дослідженні підходів до здійснення навчального процесу продукує його якісні зміни.
      Директор видавництва М. Комарницький наголосив на тому, що ідеї «Школи майбутнього» суголосні концепції нової української школи, становлення якої нині є одним з пріоритетних напрямків роботи Міністерства освіти України. Кардинальна, докорінна зміна шляху розвитку освіти в контексті загальносвітових тенденцій педагогічної науки, стрімкого розвитку новітніх технологій, засобів комунікації й т. ін. надасть змогу ширше поглянути на ресурси людського розуму, інтелект і талант кожної особистості, на основі закордонного досвіду сформувати національну концепцію підвищення рівня надання освітніх послуг в Україні.
      Представники видавництва «Літопис» відзначили, що вже ведеться робота над перекладом другої книги Кена Робінсона «Освіта проти таланту», що буде презентована на міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал» у Львові.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]