Новини

      Актуальним завданням сьогодення є вдосконалення спілкування медичних працівників та пацієнтів, засвоєння медичними працівниками мистецтва індивідуального підходу до особистості хворого, впровадження пацієнтцентрованого підходу.
       Вміння спілкуватися - це важлива складова професії медичної сестри, тому на практичних заняттях з дисциплін «Медсестринська етика та деонтологія» та «Основи загальної та медичної психології» приділяється особлива увага розвитку комунікативних навичок у майбутніх медичних працівників.
       25.11.2021 року в межах тижня кафедри природничих та соціально-гуманітарних дисциплін асистент кафедри Боримська Любов Вадимівна провела інтерактивне практичне заняття на тему «Психологічні основи спілкування медичної сестри і пацієнта» зі здобувачами 301 групи бакалаврського рівня освіти ОП «Загальна практика сімейна медицина» спеціальності 223 «Медсестринство». На заняття було запрошено Коленковську Олену Василівну, випускницю нашого навчального закладу 2011 року, яка на сьогодні працює лікарем медичного асистансу та проводить тренінги з ефективного спілкування з пацієнтами.
       Основна мета зустрічі – підготовка здобувачів освіти до практичної діяльності в лікувальних закладах, озброєння їх практичними рекомендаціями та техніками переконання пацієнта, безконфліктного спілкування та особливими лайфхаками, які допоможуть їм у майбутній професійній діяльності.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]