Новини

      У березні 2023 року державною установою «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» було проведено практичний семінар «Педагогічні технології в роботі куратора (класного керівника) групи в умовах військового стану», в якому взяли участь і представники психологічної служби Житомирського медичного інституту Боримська Л.В. та Полчанова Г.С. Психологи закладу освіти виступили з доповіддю на тему «Роль куратора-фасилітатора на шляху до успіху здобувачів освіти в сучасних реаліях». Розглядалися питання щодо ефективних шляхів упровадження фасилітації в освітній процес. Форма проведення: лекція з елементами тренінгового заняття «Фішечки» для куратора-фасилітатора».
      Учасниками заходу були понад 60 представників із різних закладів освіти України, науково-педагогічні працівники, заступники директорів освітніх установ з виховної роботи, голови циклових комісій кураторів, психологи, представники органів студентського самоврядування тощо.
      Фасилітація - (від aнгл. Facilitatation- полегшувати) процес, який відбувається за умов взаємодії людей, спрямований на створення атмосфери доброзичливості, довіри, відкритості, саморозвитку, самовдосконалення кожної особистості. Cьoгoднi цe пoняття, як прaвилo, oтoтoжнюють зi cприянням, пiдтримкoю, дoпoмoгoю, полегшенням.
      Фасилітація у ЗВО передбачає:
       індивідуальний підхід куратора до кожного студента;
       створення позитивного освітнього простору в студентській групі, побудованого на справедливості, довірі та повазі;
       толерантне ставлення до інакшості та спокійне вирішення конфліктів;
       створення особливого мікроклімату, який полегшує навчання, самодисципліну.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]