Новини

      За ініціативи соціально-психологічної служби закладу (Боримська Л.В., Полчанова Г.С.), в рамках психологічної підготовки майбутніх медичних працівників до можливої реабілітаційної роботи з бійцями, які повернулися із зони АТО, та членами їх сімей, у конгрес-центрі Житомирського інституту медсестринства 18-19 січня 2017 року була проведена зустріч з практичним психологом, психотерапевтом, засновником проекту «Психологія життя», викладачем кафедри психології Міжрегіональної академії управління персоналом Журавською О.В. Її досвід роботи у реалізації реабілітаційного проекту « Дружна країна - сильна родина» від Благодійного фонду «Міжнародна Асоціація Підтримки України» в якості психолога - консультанта дозволив зробити спілкування зі студентами відвертим, невимушеним та корисним.
      Лекція на тему: «Психологічна травма та її наслідки: постравматичний стресовий розлад: ПТСР» мала інтерактивний характер. В доступній формі Журавська О.В. донесла до слухачів психологічні причини, механізми та засоби першої психологічної допомоги травмованим війною людям, відповідала на запитання аудиторії.
      Акцентовано увагу на те, що після перебування в екстремальних ситуаціях воїни потребують посиленої уваги, підтримки, психологічної допомоги. В залежності від якости відповідних заходів залежить ефективність подолання наслідків перебування в зоні ризику.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]