Новини

      Відомо, що запорукою ефективної роботи викладача ЗВО є не лише високий рівень фахової підготовки, а й психологічна готовність педагогічного працівника до виконання професійних обов’язків, побудови міжособистісної комунікації, його здатність оминати психологічні перешкоди на шляху до гармонійного сприйняття навколишньої дійсності.
      Подолати наслідки стресових ситуацій у педагогічній діяльності та особистому житті, акумулювати внутрішні психологічні резерви для підвищення ефективності діяльності, відшукати шлях до пізнання себе викладачам і студентам Житомирського медичного інституту завжди допомагають наші колеги, порадники та щирі друзі – фахівці психологічної служби інституту Боримська Любов Вадимівна та Полчанова Галина Станіславівна.
      Нещодавно, в межах проведення тижня кафедри природничих та суспільно-гуманітарних дисциплін, представниками психологічної служби інституту було проведено тренінгове заняття з викладачами-науковцями на тему «Психологічна еклектика як засіб вирішення життєвих проблем (з використанням арт-технологій)». В атмосфері невимушеності, відкритості та активної дії учасники мали змогу поринути в глибини власної свідомості задля пізнання основ Філософії Життя. Індивідуальний підхід до кожного учасника дозволив знайти ефективні шляхи вирішення життєвих проблем та побудови стратегії пошуку внутрішньої гармонії за допомогою арт-технологій. Запропонована Боримською Л.В. та Полчановою Г.С. форма роботи, на думку учасників тренінгу, була вельми актуальною, цікавою та корисною.
`


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]