Новини

      12 листопада 2019 року під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху в Україні, в рамках взаємодії між навчальними закладами міста викладачі циклової комісії хірургічних дисциплін Варич А.М. та Слінчак Н.В. провели практичний тренінг з надання невідкладної допомоги потерпілим у разі дорожньо-транспортних пригод для студентів Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу Національного транспортного Університету.
      13 листопада 2019 року в межах тижня хірургії відбулися традиційні щорічні Пироговські студентські читання на тему «Сучасні підходи та інноваційні технології в практичній діяльності медичних сестер хірургічних стаціонарів». Захід підготували та провели викладачі хірургічних дисциплін Жовнерчук В.Р., Дячук Т.В. та Кучерук В.А., а до участі в ньому долучилися студенти 401 групи спеціальності «Сестринська справа» та студенти 501 групи спеціальності «Технології лабораторної діагностики та лікування».
       На читаннях були висвітленні такі актуальні питання сучасної медицини, як: управління якістю роботи медичних сестер хірургічних стаціонарів, сучасні методи лабораторної діагностики, моральна та юридична відповідальність за незаконне розголошення лікарської таємниці.
       На заході були присутні студенти, представники адміністрації та викладачі різних з регіонів області, які проходять курси підвищення кваліфікації на базі інституту.
       По закінченню Пироговських студентських читань всі учасники отримали сертифікати.
      Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]