Новини

      Стан в Україні, як і у більшості країн світу, характеризується прогресивним зниженням суспільного здоров’я нації як інтегративного показника фізичного, психічного здоров’я громадян. Тому підготовка фахівців з фізичної терапії та ерготерапії є проблемою державної ваги для кожної цивілізованої країни.
      Комунальний вищий навчальний заклад «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради успішно пройшов ліцензування спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготератія» освітнього ступеня «бакалавр», кваліфікації «фахівець з фізичної терапії та ерготерапії».
      Підготовка фахівців з цієї спеціальності дасть можливість: покращити якість лікування пацієнтів у регіоні та державі загалом, повертати їх працездатність, допомагати хворим розвинути навички самообслуговування, у випадках інвалідності допомагати пристосуватися до максимально активного життя в нових умовах, що утворилися в результаті хвороби або травми, а також до більш повної інтеграції в усі сфери діяльності людини.
      Мета підготовки фахівців спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» освітнього ступеня бакалавр полягає у забезпеченні здобуття компетенцій для розробки профілактичних та реабілітаційних стратегій при визначенні індивідуального плану фізичної терапії з метою відновлення здоров’я, функціональних можливостей, адаптації до оточуючих умов, підвищення рівня рухової активності у населення різного віку після травм, поранень, наслідків різних захворювань.
      Набір на нову спеціальність відбуватиметься на основі повної загальної середньої освіти. Термін навчання – 4 роки. Фахівці з фізичної терапії, ерготерапії зможуть працевлаштуватись у лікувальних закладах, будуть надавати допомогу в закладах охорони здоров’я, санаторно-курортних та інших спеціалізованих закладах і відділеннях відновного лікування, а також матимуть приватну практику.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]