Новини

      1 грудня у КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» було проведено годину спілкування на тему «Розмова про особисте», присвячену надважливим питанням профілактики небажаної вагітності та переривання вагітності в підлітковому віці. Організатором інформаційно-просвітницького заходу стала викладач стоматологічних дисциплін інституту, куратор 301 групи відділення «Стоматологія» Самунь Н. М.
      У ході заходу було відзначено, що обрана тема є надзвичайно актуальною, адже переривання вагітності постає гострою проблемою в контексті моралі та етики, а також становить істотну небезпеку для жіночого здоров’я. Відтак, відкрите обговорення шляхів запобігання небажаній вагітності у молодіжному середовищі набуває вагомого значення, постає важливим чинником формування всебічно розвиненої, відповідальної та свідомої особистості.
      Виховна година була інформативною та насиченою різними видати діяльності: учасники заходу прослухали вступну лекцію, що актуалізувала визначальні аспекти окресленої проблеми у контексті світу та України, переглянули ряд відеоматеріалів, що стосувались питань вагітності та аборту, ознайомилися з мистецькими інтерпретаціями цього явища крізь призму індивідуального авторського сприйняття, взяли участь у дискусії з теми. У підсумку години спілкування учасниками та гостями заходу було відзначено важливу роль реалізації подібних превентивних заходів у межах виховної роботи навчального закладу.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]