Новини

      13 листопада в Житомирському медичному інституті відбувся майстер-клас «Скетчноутинг – інноваційний підхід до конспектування». Тренер майстер-класу, викладач Лілія Баранова, познайомила колег та студентів із практичним мистецтвом перетворення простих та складних ідей на шматочки інформації, які легко пригадати, – скетчноутингом.
      Гості заходу стали активними учасниками процесу створення скетчнотаток. Вони опановували базові техніки (візуалізували поняття, перетворювали ідеї на малюнки), виконували інтерактивні вправи, спостерігали за процесом нотування та створювали власні скетчі.
      Така інновація отримала схвальні відгуки. Зокрема, психолог інституту Галина Станіславівна Полчанова наголосила на важливості впровадження скетчноутингу в освітній процес для збільшення ефективності конспектів та зменшення часу на їх написання.
      Майстер-клас надихнув студентів на створення скетчнотаток замість докладних текстових записів. Вони визнали, що такий вид конспекту є для них більш цікавим і зрозумілим. Надіємось, що незабаром і наше студентство долучиться до світової спільноти скетчноутингу!
Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]