Новини

      У жовтні 2020 року пройшло засідання "Школи лідерства - школи перспектив", в якому взяли участь представники органів студентського самоврядування та здобувачі освіти.
       Здобувачів освіти надзвичайно зацікавила обрана для обговорення тема
       «Технологія «Коло» як метод ненасильницького вирішення конфлікту». Організатори тренінгового заняття (Полчанова Г.С., Боримська Л.В.) використали обов’язковий атрибут «Братина», який дозволив кожному учаснику (по черзі) висловити власну думку та запропонувати вихід з проблемної ситуації. Мовник (Братина) – це символічний предмет, що передається з рук у руки, від одного учасника до іншого, та надає право говорити.
       Технологія «Коло» - відновна практика, що сприяє залученню до вирішення проблеми усіх зацікавлених осіб та забезпечує їх активну участь в обговоренні ситуації та прийнятті рішень.
       Головною особливістю Кола є те, що кожен з учасників має можливість висловити власний погляд та бути почутим іншими членами Кола завдяки процедурі, що забезпечує рівність усіх учасників.
       Сподіваємося, що здобувачі освіти нашого інституту в майбутньому зможуть знаходити шляхи розв'язання конфліктних питань.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]