Новини

      26 листопада викладачами циклової комісії «Сестринська справа» Ковальчук Т.Ю. та Мельник Л.А. був проведений відкритий семінар-практикум на тему «Профілактика ВЛІ в умовах сьогодення» для студентів ІІ курсу відділень «Сестринська справа» та «Лікувально-акушерська справа». До участі в заході була запрошена лікар-епідеміолог обласної клінічної лікарні ім. Гербачевського Якимчук Людмила Володимирівна, яка ознайомила всіх присутніх з чинними нормативними наказами МОЗ України щодо санітарно-епідемічного режиму, офіційною статистикою захворюваності на ВЛІ, видами, збудниками, джерелом внутрішньолікарняних інфекцій, причинами швидкого поширення, механізмами та шляхами передачі, що мають найбільше епідеміологічне значення в ЗОЗ.
      Людмила Володимирівна наголосила на тому, що медичний персонал закладів охорони здоров’я є групою професійного ризику за інфекційними хворобами. Аварійні випадки серед середнього медичного персоналу становлять майже 54%.
      З Ознайомила з універсальними заходами безпеки медичного персоналу під час виконання функціональних обов’язків, а також з порядком проведення екстреної постконтактної профілактики при виконанні професійних обов’язків. Студенти мали чудову нагоду вільного спілкування та отримали відповіді на запитання, що їх цікавили найбільше. На завершення семінару- практикуму в якості методів контролю використовувалися інтерактивні методи: незакінчене речення, кейс-стаді та тестовий контроль знань.
      


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]