Новини

      Традиційно на початку березня студенти КВНЗ «Житомирський медичний інститут» вшановують пам’ять видатного українського митця – Тараса Григоровича Шевченка. Змінюються часи, але незмінним, невичерпним, не до кінця прочитаним і розгаданим залишається величне Шевченкове слово.
      Саме тому цього року працівники бібліотеки організували неординарний навчально-виховний захід – студентські читання поезій Кобзаря, поставивши за мету необхідність привернути увагу молоді до високохудожніх текстів письменника, що і сьогодні не втрачають актуальності, а також заохотити студентів навчального закладу до читання, популяризувати здобутки майстрів українського художнього слова в умовах впровадження нових інформаційних технологій.
      За задумом організаторів, поетичні читання відбувалися у вільному форматі під гаслом «Читай! Формат не має значення!» Студенти першого курсу декламували поезії Т. Шевченка, використовуючи не лише друковані збірки «Кобзаря», а й інші носії інформації: смартфони, планшети, електронні книги тощо. У такий спосіб працівники бібліотеки створили доброзичливу творчу атмосферу, наголосили на тому, що важливим є не джерело інформації, а сам процес читання, що незмінно дарує естетичне задоволення та духовно збагачує кожного. Також учасники заходу мали змогу ознайомитися з творчістю Шевченка-художника. Емоційним акцентом заходу став виступ художнього керівника інституту І. Кочук-Охман, яка виконала пісню на слова Кобзаря «Думи мої, думи» під акомпанемент бандури.
Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]