Новини

      24 листопада на базі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради відбувся обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
      В інтелектуальному змаганні взяли участь 25 студентів з різних навчальних закладів Житомира та області. Програма конкурсу розпочалася з офіційного відкриття: з вітальним словом до учасників змагання звернувся проректор з практичного навчання інституту П. В. Яворський, яскравою мультимедійною презентацією працівники бібліотеки репрезентували гостям історію та сьогодення нашого навчального закладу, підготовлена викладачами-словесниками та студентами концертна програма «Тарас Шевченко і сучасність» актуалізувала значення постаті великого Кобзаря в сучасній Україні, а ліричні пісенні композиції та поетичні авторські твори, майстерно виконані студентами інституту, подарували позитивні емоції та враження всім гостям заходу.
      Після святкового відкриття учасники розпочали роботу над виконання завдань конкурсу. Також у цей час на базі інституту відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів філологічних дисциплін.
      За результатами змагання журі конкурсу, до складу якого увійшли представники різних навчальних закладів, визначило переможця. Ним стала учасниця від КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» – студентка 101 групи відділення «Сестринська справа» Анна Мосійчук. Саме вона буде відстоювати честь області на фінальному (загальнодержавному) етапі мовно-літературного конкурсу.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]