Новини

       3 квітня в Житомирі відбувся VIII Відкритий фестиваль студентської творчості «Студентська ліра» імені Володимира Шинкарука, участь в якому взяли студенти КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради.
      Фестиваль дав змогу обдарованим студентам з різних закладів вищої освіти проявити свої таланти та яскраво презентувати мистецькі грані своєї особистості. Зі сцени лунали мелодійні ліричні пісні й запальні сучасні хіти, а також інструментальні композиції, що не залишили байдужими гостей конкурсу. Усі виступи учасників були надзвичайно експресивними й творчо довершеними та заслуговували на відзнаку.
      За результатами оцінок журі конкурсу студентка Житомирського медичного інституту Тетяна Ковтун (101 група відділення «Стоматологія») посіла ІІІ місце, Вікторія Туз (101 група відділення «Стоматологія») здобула перемогу в номінації «Артистизм», Лілія Павлюк (101 група відділення «Лікувально-акушерська справа») відзначена диплом учасника. Художнього керівника інституту та члена журі конкурсу Ірину Кочук-Охман нагороджено Подякою від Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації за допомогу в проведенні фестивалю та підготовку молоді до участі в конкурсній програмі.
Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]