Новини

      31.05.2017 працівники бібліотеки провели цікавий та пізнавальний захід «Шлях книги до читача» зі студентами І курсу відділення «Лікувальна справа». Книга супроводжує нас протягом усього життя. Сучасній людині важко уявити життя без книжки. Підручники, художня література, словники, довідники, енциклопедії — всього і не перелічиш. В книжках перед нами постає весь світ. Вони допомагають знайти друзів і однодумців у різних епохах і країнах, збагнути сенс буття. А найголовніше — пробуджують почуття та духовність.
      А чи завжди книга мала такий вигляд? Звідки вона прийшла до нас? Чим сучасна книга відрізняється від своїх попередниць-сестер. Саме на ці запитання отримали студенти відповіді протягом бібліотечного уроку. А також визначили за сучасною методикою тестування, якими читачами вони є: ідеальними, з багатою уявою та неординарним мисленням, такими, що мають читацький талант, але яким не вистачає уважності та більш глибокого аналізу, або ж такими, котрі читають художню літературу поверхово і з великою швидкістю.
      У рамках проведення заходу студенти мали нагоду детально познайомитися з рідкісними книгами, які є окрасою фонду книгозбірні. Датовані вони кін. ХІХ — поч. ХХ ст. З-поміж них енциклопедичний словник Брокгауза і Ефрона, «Реальная медицинская энциклопедия», твори Достоєвського, Тургенєва, Некрасова, Гоголя та ін..
Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]