Новини

       Президент Асоціації медичних сестер та акушерок Словаччини Івета Лазорова, дипломована акушерка, 19- 20жовтня 2017 року брала участь в Науково-практичній конференції з міжнародною участю «Вища освіта в медсестринстві: проблеми та перспективи» в місті Житомир (Україна), де підписала угоду про співпрацю між Асоціацією медичних сестер та акушерок Словаччини та КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» в особі доктора медичних наук, професора, Шатило Віктора Йосиповича. Угода буде зосереджена на підтримці науки, досліджень та співробітництва між закладами та спрямована на спільну організацію професійних заходів.
       Науково-практична конференція з міжнародною участю «Вища освіта в медсестринстві: проблеми та перспективи» організована КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України; Управлінням охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації; Інститутом медсестринства та наук про здоров’я Жешовського університету (Польща); Палацьким університетом в Оломоуці, факультет наук про здоров’я; рецензованим науковим журналом для немедичних спеціальностей «Рrofese on-line» (Чехія); професійним виданням «Оšetrovateľstvo a pôrodná asistencia» (Словакія); Науково-практичним журналом для медичних сестер та акушерок «Рielegniarstwo specjalistyczne» (Польща); Ярославським вищим державним навчальним техніко-економічним закладом ім. Броніслава Маркевича (Польща); Вищою школою наук про здоров’я Жирардув (Польща).
      Основними темами конференції були: актуальні питання розвитку медичної освіти в Україні, навчання студентів в кредитно-модульній системі, особливості виховання молоді в медичних освітніх закладах, досвід здійснення підвищення кваліфікації аспірантів медичних сестер, актуальні питання догляду за хворими, реформування охорони здоров'я, економіка і маркетинг в охороні здоров'я, нормативно-правова база, клінічний і сестринський догляд та полікультурність в сучасному суспільстві.
      Конференція, в якій взяли участь понад 300 учасників з усіх регіонів України, в тому числі іноземних гостей з Словаччини, Чехії і Польщі, відкрив ректор КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» доктор медичних наук, професор, Віктор Шатило, якій акцентував увагу на важливості розвитку медсестринства в Україні та поступовій інтеграції передового світового досвіду в українські реалії. З вітальним словом також виступили директор ДУ «Центральний методичний кабінет підготовки молодших спеціалістів МОЗ України» Тетяна Чернишенко, начальник управління охорони здоров'я Житомирської обласної ради Микола Суслик, депутат обласної ради, голова постійної комісії з охорони здоров’я Житомирської обласної ради - Євгеній Жабокрицький, заступник директора Інституту медсестринства та наук про здоров’я Жешувського університету, (Польща) - Малгожата Марч, і президент Асоціації медичних сестер та акушерок Словаччини - Івета Лазорова.
       В ході конференції було підписано угоду про співпрацю Асоціації медичних сестер та акушерок Словаччини та інститутом медсестринства. Угоду було підписано ректором інституту Віктором Шатило та Президентом Асоціації медичних сестер та акушерок Словаччини Іветою Лазаровою. Предметом угоди є наукова співпраця та обмін досвідом у практичній і освітній діяльності в галузі охорони здоров’я. Асоціація медичних сестер та акушерок Словаччини сподівається, що результатом угоди будуть спільні організаційні та наукові проекти, які суттєво вплинуть на розвиток систем охорони здоров’я обох країн.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]